جشنواره شهید باکری در هفته بسیج برگزار می‌شود

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران از برگزاری جشنواره شهید باکری همزمان با هفته بسیج خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدمهدی حسن‌زاده رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران امروز 29 آبان 1402 در جمع خبرنگاران به شروع هفته بسیج اشاره کرد و گفت:‌ هفته بسیج تا 5 آذر ادامه دارد و برنامه‌های متنوعی برای این هفته اجرا می‌شود. 

وی با بیان اینکه مأموریت‌های متنوعی در شهرداری تهران داریم، عنوان کرد: در سطح مناطق 22 گانه شرکت‌ها، سازمان‌ها و معاونت‌ها برنامه‌های مختلفی اجرا می‌کنیم در 33 حوزه مقاومت بسیج هم در سطح مناطق فعال هستیم.

حسن‌زاده ادامه داد: تعداد زیادی از همکاران ما به عنوان بسیج فعال و عادی عضو هستند. 85 درصد از نیروهای شهرداری عضو بسیج شهرداری بوده و در عرصه‌های مختلف حضور دارند.

وی با بیان اینکه برنامه‌های خوبی برای هفته بسیج پیش‌بینی کرده‌ایم، گفت: فضاسازی داخل ساختمان‌ها، برپایی میز خدمت و ... از جمله این اقدامات است.

به گفته رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران در این هفته کاغذ و فرم‌هایی برای دلنوشته به بچه‌های غزه در بین بسیجیان توزیع می‌شود.

حسن‌زاده با بیان اینکه از 2 تا 12 بهمن سال 1402 کنگره ملی شهدای پایتخت برگزار می‌شود، گفت:‌ همچنین جشنواره شهید باکری هم همزمان با هفته بسیج برگزار می‌شود.

پایان پیام/

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه