حجت اشرف‌زاده در تالار وحدت؛ برنامه‌ اجراهای شب دوم جشنواره موسیقی فجر

در شب دوم از جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر حجت اشرف زاده در تالار وحدت به اجرا می‌پردازد.

به گزارش خبرنگار موسیقی آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد، پس از پایان شب اول و استقبال گرم مخاطبان از گروه‌ها و موسیقی‌های مختلف در سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، گروه بانوان نوشه چراغ روز دوم جشنواره را در تالار وحدت روشن خواهند کرد.

گروه هندوستان ترانه‌های راجستان راهیش بهارتی در ساعت ۱۸:۳۰ در تلار وحدت به اجرا خواهند پرداخت و شاید جذاب‌ترین اجرای این سالن از آن حجت اشرف زاده در ساعت ۲۱:۳۰ باشد.

در شب دوم تالار رودکی میزبان دو گروه بین‌المللی خواهد بود. گروه سردار سولیف از ازبکستان در ساعت ۱۸:۳۰ و ابرار ژوفاروف از تاجیکستان در ساعت ۲۱:۳۰ بر روی صحنه می‌روند.

از مجموع ۴ گروه از ۲ هنرستان دخترانه و پسرانه شهر قزوین 2 گروه برای اجرا در سی‌ونهمین جشنواره انتخاب شدند که گروه موسیقی هنرجویان پسر امشب یعنی ۲۴ بهمن به اجرا می‌پردازند. سالن سوره در اولین سانس خود در ساعت ۱۸:۳۰ میزبان هنرجویان هنرستان موسیقی قزوین خواهد بود.

همچنین سوره میزبان هادی منتظری، سروش بخشش و پدرام جوادزاده و محمود صالحی در ۲ گروه در ساعت ۲۱:۳۰ خواهد بود.

در فرهنگسرای ارسباران گروه‌های موسیقی نواحی در دو سانس به اجرا می‌پردازند. وحید اسداللهی در ساعت ۱۸:۳۰ و گروه‌های سورنا و دهل و جمشید ولی نژاد با دوتار شمال خراسان در ساعت ۲۱:۳۰ در این سالن به اجرا می‌پردازند.

همچنین کوشک هنر در ساعت ۱۸:۳۰ میزبان گروه‌های اسرا و سپیدار خواهد بود.

موسیقی پاپ در شب دوم در دوسالن میلاد و فرهنگسرای بهمن اجرا می‌شود. مهدی احمدوند در ساعت ۱۹ و آرش و مسیح ساعت ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه تهران به اجرا می‌پردازند.

همچنین فرهنگسرای بهمن در دوسانس ۱۹ و ۲۲ یزبان معین زندی خواننده پاپ کشور خواهد بود.

قابل ذکر است سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر از ۲۳ تا ۲۸ بهمن به دبیری رضا مهدوی برگزار می‌شود. این جشنواره به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران با همکاری بنیاد رودکی در دوبخش رقابتی (جایزه باربد) و غیر رقابتی در تهران و ۱۴ شهرستان دیگر برگزار می‌شود و هنرمندان به رقابت می‌پردازند.

پایان پیام/

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه