مسابقات جهانی کشتی آزاد| زارع: ناراحتم که انتظارات مردم برآورده نشد/ دست تقدیر، طلا را به من نداد

آزادکار سنگین‌وزن ایران گفت: از اینکه نتوانستم انتظارات مردم را برآورده کرده و مدال طلا را تقدیم آنها کنم، ناراحتم.

به گزارش خبرنگار ورزشی آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد، امیرحسین زارع سنگین وزن کشتی آزاد کشورمان بعد از شکست مقابل طاها آکگول از رسیدن به فینال بازماند و امشب برای کسب مدال برنز مقابل نماینده کانادا قرار گرفت و توانست حریف خود را شکست داده و به مدال برنز برسد.

وی پس از پیروزی مقابل حریف کانادایی اظهار داشت: واقعا ناراحت هستم. دلیل ناراحتی‌ام هم این است که نتوانستم انتظارات مردم را برآورده کنم. باور کنید ماه‌ها در اردو بودم و مربیانم بسیار زحمت کشیدند تا بتوانم لبخند را به لب مردم بیاورم.

زارع ادامه داد: فکر می‌کنم دست تقدیر این مدال را به من نداد. حکمت خدا بود و به این موضوع ایمان دارم. امیدوارم بتوانم در آینده اشتباهاتم را کم کنم تا دیگر شرمنده مردم نشوم. پس از عدم صعود به فینال حضور مجدد روی تشک واقعاً برایم سخت بود، اما به عشق مردم انرژی‌ام را ذخیره کردم و وارد میدان شدم.

آزادکار سنگین‌وزن ایران خاطرنشان کرد: بدون شک در آینده با دعای مردم عزیز بتوانم تمریناتم را دنبال، اشتباهاتم را جبران و بیشتر از گذشته تلاش کنم تا از نظر روحی و فنی پیشرفت کنم و بتوانم حق مردم ایران که مدال طلا است را به آنها اهدا کنم.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه