اعلام آمادگی مدیران ایزو برای انتقال تجربیات به کشورهای در حال توسعه

سازمان ملی استاندارد اعلام کرد که در حاشیه مجمع عمومی ایزو، مدیران ارشد ایزو آمادگی خود را برای انتقال تجربیات فنی به کشورهای در حال توسعه اعلام کردند.

به گزارش آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد به نقل از سازمان ملی استاندارد ایران، مهدی اسلام پناه در حاشیه مجمع عمومی ایزو با نیکولاس فلوری مدیر اسبق  بازاریابی و معاون پیشین  دبیرکل ایزو از کشور فرانسه و آقای پیتون مسئول ارشد سابق سوئیسی در سازمان بین المللی استاندارد، دیدار کرد. 

در این دیدار با تشریح ساختار مسئولیت های قانونی و حوزه های کاری سازمان ملی استاندارد ایران، در ارتباط با ظرفیت های فنی و آموزشی این سازمان در ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و مقررات فنی،  تدوین استانداردهای ملی ایران و فعالیت های پژوهشی پژوهشگاه استاندارد گفت و گو شد.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این دیدار به ساختار کمیته های فنی متناظر ملی و فعالیت های آن اشاره کرد.

براساس این گزارش، فلوری نیز با اشاره به تجربیات سی و چهار ساله خود در سازمان ایزو برای انتقال دانش فنی و تجارب خود به کشورهای در حال توسعه اعلام آمادگی کرد.

وی با استقبال از دعوت رییس سازمان ملی استاندارد ایران برای سفر به کشور جمهوری اسلامی ایران،  برای  انتقال دانش فنی  در جهت گسترش تجاری سازی فعالیت‌های شرکت‌های کوچک، متوسط و بزرگ و نیز توسعه و نشر دانش فنی لازم اعلام  آمادگی کرد.

پایان پیام/ 

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه