از 5 هزار متر رنگ آمیزی جداره های منتهی به مدارس تا بازپیرایی فضای سبز مراکز آموزشی

شهردار منطقه15گفت: در آستانه بازگشایی مدارس و در راستای اجرایی کردن طرح‌های استقبال از مهر، بازپیرایی فضای سبز مراکز آموزشی و بهسازی جداره های منتهی به مدارس در منطقه 15 به اجرا در آمد.

به گزارش آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد، محمد شیری گفت: طرح استقبال از مهر ۱۴۰۲ با هدف بهسازی و مناسب سازی مدارس همزمان با  بازگشایی مراکز آموزشی به منظور ایمنی و رفاه حال دانش آموزان و معلمان در محلات 19 گانه منطقه  به اجرا درآمد.
وی با تاکید بر ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات به شهروندان به‌ویژه محصلین در راستای شعار "تهران، شهر تلاش و سرزندگی" گفت: محورهای منتخب و معابر منتهی به 258 مدرسه و مرکز آموزشی باب الرضای تهران در طرح ویژه رسیدگی به امور نگهداشت شهر،  پاکسازی شد.
شهردار منطقه به نوسازی 100 دستگاه مخزن ( 1100 لیتری پسماند تر ) در محدوده منطقه اشاره کرد و افزود: کف تراشی، شستشو، تعمیر و رنگ آمیزی مخازن و زیرمخازن به صورت مستمر و طی برنامه زمانبندی در نواحی هفتگانه در حال اجراست.
محمد شیری افزود: 5 هزار متر مربع رنگ آمیزی وپاکسازی جداره های منتهی به مدارس، 50 مورد عملیات حذف زوائد کف ودیواره های و نصب 30 تخته بنر پرتابلی به مناسبت بازگشایی مدارس از جمله اقدامات اداره زیباسازی در طرح استقبال از مهر است.
وی اضافه کرد: رسیدگی به فضای سبز معابر منتهی به مراکز آموزشی، داخل مدارس، کنترل آفات و بیماریها ی فضای سبز داخل مراکز آموزشی، آموزش و مشاوره نگهداری و تکثیر گیاهان آپارتمانی و گیاهان فضای سبز موجود در مدارس به پرسنل مراکز آموزشی، اهدای گل به دانش آموزان کلاس اولی در روز جشن شکوفه ها و آموزش نگهداری از گیاهان به دانش آموزان از سایر اقدامات  همزمان با بازگشایی  مدارس است .

پایان پیام/

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه