لیگ قهرمانان آسیا| تساوی یک نیمه ای سپاهان و نیروی هوایی عراق

تیم فوتبال سپاهان اصفهان در نخستین مسابقه از لیگ قهرمانان آسیا در نیمه اول مقابل نیروی هوایی عراق به مساوی رضایت داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد، تیم فوتبال سپاهان ایران در نخستین مسابقه از ساعت 19:30 در ورزشگاه فرانسو حریری اربیل به مصاف تیم نیروی هوایی عراق رفت که نیمه اول مسابقه با نتیجه  مساوی یک بر یک به پایان رسید.

داور: ما نینگ( چین)

کمک داوران: ژو فی، ژانگ چنگ( چین) 

کارت زرد: ابراهیم بایش( نیروی هوایی عراق) 

کارت قرمز:-

گل:علی جاسم( دقیقه 27) برای نیروی هوایی محمد دانشگر( دقیقه 30) برای سپاهان 

ترکیب تیم نیروی هوایی عراق:محمد حمد، ابراهیم بایش،علی جاسم، همام طارق، کوفی فرانکو، سامپسون ادوکو،  سعد عبدالعامر، حمودمساحان، رسول هانون الدراجی، محمد الباکر، احمد السروری

سرمربی: ایوب ادیشوبرگام

ترکیب تیم سپاهان اصفهان:  پیام نیازمند، محمد دانشگر،نیلسون باربوسا، میلاد زکی پور، رامین رضائیان، سیدمحمد کریمی، محمد قربانی، جواد حسین نژاد،فرشاد احمدزاده، رضا اسدی، شهریار مغانلو

سرمربی: ژوزه مورایس

اتفاقات مهم بازی:

* پیام نیازمند در نیمه اول دو موقعیت خوب گلزنی را از بازیکنان عراقی گرفت . نیازمند در هر دو صحنه توانایی بالای خود را به نمایش گذاشت و در دقیقه 24 حتی صحنه تک به تک را از مهاجم نیروی هوایی گرفت.

* دقیقه 27 علی جاسم پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و با یک شوت محکم دروازه سپاهان را باز کرد. توپ قبل از ورود به دروازه به محمد دانشگر مدافع سپاهان هم برخورد کرد و جهتش تا حدی تغییر کرد.
* دقیقه 30 نیازمند گلزنی کرد که این گل مورد بازبینی کمک داور ویدئویی قرار گرفت و به همین دلیل وقفه ای چند لحظه ای در مسابقه به وجود آمد. 
* ارسال بلند بازیکنان سپاهان در محوطه شش قدم به دروازه بان نیروی هوایی عراق رسید و با اشتباه این دروازه بان توپ نصیب دانشگر شد و او هم با یک شوت محکم دروازه تیم عراقی را باز کرد.

* حدود 30-40 تماشاگر سپاهانی نیز در ورزشگاه حضور دارند. 

پایان پیام/

 

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه