تقدیر از آزمایشگاه‌های برتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر

آزمایشگاه‌های دانشکده مهندسی هوافضا و دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تقدیر شدند.

به گزارش گروه دانشگاه آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، پس از بررسی و ارزیابی خدمات و فعالیت‌های ۵۹۰ آزمایشگاه عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در سال گذشته، از مجموعه آزمایشگاه های دانشکده مهندسی هوافضا ، آزمایشگاه آنالیز دانشکده مهندسی شیمی واز فریبا علی کارشناس اداره آزمایشگاه های تخصصی و خدمات فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان رابط برتر تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم از مجموعه آزمایشگاه های دانشکده مهندسی هوافضا و دانشکده مهندسی شیمی  به عنوان مراکز آزمایشگاهی که نسبت به سال قبل جهش زیادی داشته و به پاس نواندیشی و ترویج روحیه همکاری و هم افزایی و داشتن نقشی موثر در تحقق اهداف شبکه و پیشرفت قابل توجه در رشد عملکرد و کسب رضایت مشتریان در ارزیابی عملکرد تقدیر شد.

در نشست امسال نیز با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری ورضا اسدی‌فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، ۲۰ مرکز آزمایشگاهی برتر و ۳۳ آزمایشگاه که نسبت به سال گذشته رشد جهشی و قابل توجهی را تجربه کردند با اهدای لوح تقدیر شدند.

نهمین نشست سراسری مدیران مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی به میزبانی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری برگزار شد. 
همچنین آزمایشگاه آنالیز دستگاهی دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان آزمایشگاه معتمد از سوی سازمان محیط زیست انتخاب شد

پایان پیام/

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه