رژیم صهیونیستی از بیم عملیات‌های مقاومت از صهیونیست‌ها خواست سلاح حمل کنند

پلیس رژیم صهیونیستی بعد از دریافت حدود 70 گزارش درباره احتمال انجام عملیات‌های استشهادی، از شهرک‌نشینان خواست با خود سلاح حمل کنند.

به گزارش گروه بین‌الملل آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد، پلیس رژیم صهیونیستی، بعدازظهر امروز (دوشنبه)، از شهرک‌نشینان خواست طی دوره تعطیلات عید «کیپور» (جشن مذهبی یهودیان) با خود سلاح حمل کنند.

روزنامه صهیونیستی «معاریو» گزارش داد پلیس این رژیم طی روزهای گذشته ۷۰ گزارش و هشدار عملیات استشهادی دریافت کرده و همین مسئله باعث شده تا از هر شهرک‌نشینی که مجوز حمل سلاح دارد، بخواهد طی چند روز آتی با خود سلاح حمل کند.

براساس این گزارش، پلیس بر این باور است با نزدیک شدن روز کیپور  تعدادها هشدارها و گزارش‌های عملیات‌های استشهادی افزایش پیدا کند، از‌این‌رو پلیس در وضعیت آماده‌باش قرار گرفته و بیش از ۳ هزار نیروی خود را در مناطق حساسی از اراضی اشغالی فلسطین مستقر کرده است.

این گزارش در حالی منتشر شده است که رسانه‌‌های فلسطینی خبر دادند طی ۲۴ ساعت گذشته نیروهای مقاومت ۵ عملیات در کرانه باختری انجام داده‌اند.

۳ مورد از این عملیات‌ها امروز انجام شد که طی آن‌ها یک جیپ نظامی در شمال کرانه باختری، یک خودرو و یک ایست‌بازرسی هدف حمله قرار گرفت.

در مقطع اخیر با گسترش شهرک‌سازی‌های رژیم صهیونیستی و اهانت صهیونیست‌ها به مقدسات اسلامی در قدس و به‌ویژه مسجد الاقصی، عملیات استشهادی فلسطینیان علیه صهیونیست‌ها در کرانه باختری و قدس اشغالی افزایش داشته است.

رژیم صهیونیستی از بیم انجام عملیات‌های شهادت‌طلبانه بیشتر، تعداد نیروهای خود را در بخش‌های مختلفی از خاک فلسطین افزایش داده و بارها تدابیر شدید امنیتی اتخاذ کرده است.

پایان پیام/م

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه