وحشت صهیونیست‌ها از حزب‌الله باعث آژیر اشتباه شد

نگرانی رژیم صهیونیستی از عملیات حزب‌الله لبنان باعث شد که آژیرهای هشدار حمله هوایی و نفوذ زمینی در شمال فلسطین اشغالی فعال بشود.

به گزارش گروه بین‌الملل آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد، خبرنگار شبکه «الجزیره» بامداد سه‌شنبه از فعال‌شدن آژیر خطر در منطقه «الجلیل» و شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

دقایقی بعد گزارش شد که هواپیماهای بدون سرنشین رژیم موقت صهیونیستی به اهدافی در منطقه «یارون» واقع در جنوب لبنان حمله کرده‌اند.

در حالی که صهیونیست‌ها ابتدا نگران نفوذ از خاک لبنان بودند، سخنگوی ارتش این رژیم اما اذعان کرد که این آژیر اشتباه بوده است.

 

 

روز دوشنبه بود که مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد گروهی از نظامیان صهیونیست و یک پادگان ارتش رژیم صهیونیستی را در خطوط مرزی لبنان با استفاده از تسلیحات مناسب و راکت‌های هدایت‌شونده مورد حمله قرار داده است. (جزئیات بیشتر)

مقاومت اسلامی لبنان که از ابتدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، در نقاط مختلفی از خطوط مرزی وارد درگیری با ارتش رژیم صهیونیستی شده است، طی هفته‌های گذشته ده‌ها فایل ویدئویی از حملات موفق خود به پایگاه‌ها و نظامیان صهیونیست منتشر کرده است.

حزب‌الله همچنین اخیرا اعلام کرده است که با تشدید حملات رژیم صهیونیستی در نوار غزه در چندین مورد از موشک‌های «برکان» علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی استفاده کرده است.

پایان پیام/

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه