درگیری مقاومت با صهیونیست‌ها در کرانه باختری و غزه

منابع محلی بامداد سه‌شنبه از درگیری رزمندگان فلسطینی با نظامیان تروریست رژیم موقت صهیونیستی در کرانه باختری و نوار غزه خبر دادند.

به گزارش گروه بین‌الملل آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد، منابع محلی بامداد سه‌شنبه از درگیری رزمندگان فلسطینی با نظامیان تروریست رژیم موقت صهیونیستی در کرانه باختری و نوار غزه خبر دادند.

رسانه‌های فلسطینی گزارش دادند که اشغالگران به منطقه «صافا» در «بیت امر» واقع در شمال الخلیل در کرانه باختری یورش برده‌اند.

همزمان گروه مقاومت «کتائب شهداء الاقصی» اعلام کرد: «مجاهدان ما صهیونیست‌ها را در پاسگاه سالم در شهر جنین با مواد منفجره بسیار قوی هدف قرار دادند».

به نوشته خبرگزاری «شهاب»، از سوی دیگر خبر می‌رسد که اشغالگران ۳ فلسطینی را در شهرک الطور در شرق قدس اشغالی دستگیر کردند.

طبق گزارش‌ها، در نوار غزه نیز درگیری شدید بین رزمندگان مقاومت و ارتش صهیونیستی در محله الزیتون در جنوب شرق شهر غزه رخ داده است.

رسانه‌های فلسطینی همچنین گزارش دادند که جنگنده‌های اشغالگران در حال انجام حملات گسترده‌ای به اردوگاه جبالیا و شرق بیت لاهیا هستند.

وزارت بهداشت فلسطین روز جمعه گفته بود شمار شهدای فلسطین در کرانه باختری از آغاز جنگ علیه کرانه باختری تاکنون به ۲۰۶ نفر رسید و علاوه بر آن ۲۷۸۰ نفر نیز در این مدت توسط نظامیان صهیونیستی زخمی شده‌اند. (جزئیات بیشتر)

پایان پیام/

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه