تبادل آتش در مرز لبنان و شمال فلسطین اشغالی

منابع محلی بامداد سه‌شنبه از تداوم تبادل آتش بین رزمندگان مقاومت در جنوب لبنان و نظامیان تروریست رژیم موقت صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

به گزارش گروه بین‌الملل آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد، منابع محلی بامداد سه‌شنبه از تداوم تبادل آتش بین رزمندگان مقاومت در جنوب لبنان و نظامیان تروریست رژیم موقت صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

رسانه‌های لبنانی گزارش دادند که پهپادها و توپخانه اشغالگران، منطقه «باحه العلم» در مقابل پایگاه المالکیه و همچنین اطراف شهرک «عیترون» را هدف حمله قرار دادند.

سخنگوی ارتش رژیم موقت صهیونیستی نیز مدعی شد: «در پاسخ به عملیات علیه خاک اسرائیل، به اهداف حزب‌الله در جنوب لبنان حمله کردیم».

از سوی دیگر، حزب‌الله نیز تصاویر لحظه حمله رزمندگان جنبش مقاومت اسلامی لبنان به تعدادی از پایگاه‌های رژیم صهیونیستی در مرز شمال فلسطین اشغالی را منتشر کرد.

 

 

شامگاه دوشنبه بود که جنبش حزب الله لبنان خبر داد که «علی محمد ماضی» از نیروهای این جنبش، در جنوب لبنان به شهادت رسیده و او از ساکنان شهرک «میدون» در منطقه البقاع بود.

مقاومت اسلامی لبنان که از ابتدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، در نقاط مختلفی از خطوط مرزی وارد درگیری با ارتش رژیم صهیونیستی شده است، طی هفته‌های گذشته ده‌ها فایل ویدئویی از حملات موفق خود به پایگاه‌ها و نظامیان صهیونیست منتشر کرده است.

پایان پیام/

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه