اعلام موضع وزیر فرهنگ و ارشاد درباره کنسرت‌های رپ

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صدور مجوز برای کنسرت رپرها را تکذیب کرد.

به گزارش آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران هیات دولت درباره صدور مجوز کنسرت‌های رپ اظهار کرد: هیچ مجوزی برای رپ صادر نکردیم، این خبری که منتشر شده است کذب است.

وی ادامه داد: معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز امروز اعلام موضع خواهد کرد.

 

مدرسه فیلمسازی و بازیگری هیلاج با همکاری شرکت اوهانیانس اخیرا تبلیغات گسترده‌ای را در خصوص برگزاری همایشی در تاریخ پنجشنبه 12 بهمن با حضور محمدرضا شایع و مهرداد هیدن دو رپر در یکی از مشهورترین سالن‌های تهران انجام داده و برای این منظور بلیت فروشی نیز صورت گرفته است تا این تصور در نظر مخاطبان بوجود بیاید که شاید موسیقی رپ هم دارای مجوز شده است.

 

 

نکته قابل تامل در خصوص این همایش، شیوه اطلاع رسانی آن است که با عنوان «سمینار بزرگ صبح بخیر تهران» در حال تبلیغ است و از 4 تا 20 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

در پی این تبلیغات و بلیت فروشی برای مهرداد هیدن و شایع با عنوان «سمینار بزرگ صبح بخیر تهران» دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که «اجرای برنامه توسط آقایان محمدرضا داداش پور «شایع» و مهرداد مستوفی راد «هیدن»، در تاریخ ۱۲ بهمن ماه سال جاری، در محل سالن شهید ضرغام مجموعه ورزشی آزادی - که جزو سالن‌های مورد تایید دفتر امور موسیقی هم نیست - فاقد مجوّز از سوی این دفتر است.» 

پایان پیام/

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه