نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران آغاز بکار کرد

قائم مقام وزیر میراث‌فرهنگی با تاکید بر معرفی ظرفیت‌های تاریخی و گردشگری کشورمان، نمایشگاه گردشگری تهران را یک فرصت بی‌نظیر برای شناساندن این ظرفیت‌ها معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار گردشگری آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد، علی دارابی قائم مقام وزیر میراث‌فرهنگی امروز دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ و هم‌زمان با گشایش هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، از این نمایشگاه بازدید کرد.

قائم مقام وزیر میراث‌فرهنگی با همراهی تعدادی از مدیران این وزارتخانه در بخش‌های مختلف نمایشگاه گردشگری تهران حضور یافت و ضمن بازدید از غرفه‌های مختلف نمایشگاه گردشگری با تعدادی از شرکت‌کنندگان، غرفه‌داران و فعالان حوزه گردشگری از نزدیک گفت و گو کرد.

دارابی در این بازدید با تاکید بر معرفی ظرفیت‌های تاریخی و گردشگری کشورمان، نمایشگاه گردشگری تهران را یک فرصت بی‌نظیر برای شناساندن این ظرفیت‌ها معرفی کرد.

در بخشی از بازدید قائم مقام وزیر میراث‌فرهنگی، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز حضور داشت.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته از ۲۳ الی ۲۶ بهمن در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران میزبان علاقه‌مندان است.

پایان پیام/

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه