درخواست ۳۰ جامعه مدنی آمریکا برای توقف کمک نظامی به تل‌آویو

۳۰ سازمان و جامعه مدنی آمریکایی از دولت آمریکا خواستند که ارسال گلوله و مهمات به رژیم موقت صهیونیستی را متوقف کند.

به گزارش گروه بین‌الملل آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد، با شدت گرفتن انتقادات جهانی و افکار عمومی از حمایت‌های نظامی غرب به سردمداری آمریکا از حملات جنایتکارانه رژیم موقت صهیونیستی به نوار غزه و کشتار مردم فلسطین، گروه‌های آمریکایی خواستار توقف کمک واشنگتن به تل‌آویو شدند.

روزنامه «واشنگتن‌پست» شامگاه دوشنبه گزارش داد که ۳۰ سازمان و جامعه مدنی آمریکایی از دولت «جو بایدن» خواستند که ارسال گلوله و مهمات به رژیم موقت صهیونیستی را متوقف کند.

این سازمان‌ها و جوامع مدنی به دولت بایدن هشدار دادند که ارائه مهمات ۱۵۵ میلی‌متری باعث تشدید درد و رنج غیرنظامیان در غزه می‌شود.

پیش از این نیز گروهی از کارکنان کنگره آمریکا به یاد قربانیان جنگ غزه مقابل ساختمان کنگره تجمع کرده و گل قرار دادند و خواستار آتش‌بس بین فلسطینیان و رژیم صهیونیستی شدند. (جزئیات بیشتر)

در اقدامی دیگر، صدها معترض آمریکایی در بندر تاکومای ایالت واشنگتن آمریکا در اعتراض به بارگیری سلاح‌های آمریکایی جهت ارسال به اراضی اشغالی تجمع کرده و راه خروج کشتی از این بندر را مسدود کردند.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی از زمان آغاز حملات زمینی خود به غزه تحت فشارهای فزاینده بین‌المللی برای برقراری آتش‌بس یا وقفه بشردوستانه قرار گرفته است.با این حال تمامی درخواست‌های عنوان شده در این زمینه را رد کرده است.  

پایان پیام/

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه