متقاضیان تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از توضیحات مدیرعامل صندوق قانع نشدند

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: در جلسه امروز این کمیسیون، نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص از عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان، از توضیحات مدیرعامل این صندوق قانع نشدند.

به گزارش گروه سیاسی آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد، احمدحسین فلاحی در تشریح نشست امروز (دوشنبه، 27 شهریور) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، عنوان کرد: بررسی دو فقره تقاضای تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان از عملکرد مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با حضور مدیرعامل و معاونان مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در دستورکار کمیسیون آموزش قرار داشت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس یازدهم افزود: در ابتدای این نشست مدیرعامل صندوق از عملکرد صندوق گزارشی ارائه و در خصوص ابهامات و محورهای کمیسیون از جمله بدهکاری شرکت‌ها، انتصابات و مشکلات بانکی توضیحاتی ارائه کرد.

وی اضافه کرد: در ادامه نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره توضیحات خود را بیان و عنوان کردند که گزارش ارائه شده از سوی قانع‌کننده نبود.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تصریح کرد: اما رأی‌گیری اعضای کمیسیون برای ارجاع این تقاضا به صحن مجلس به جلسه آتی موکول و مقرر شد سؤالات، محورها و پاسخ‌های مدیرعامل صندوق ذخیره به محورها در اختیار نمایندگان قرار گیرد و هفته آینده در این رابطه رأی‌گیری شود.

پایان پیام/

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه